041 619 125 info@os-vipava.si

Pred nami je mesec februar in z njim vsakoletni kulturni praznik. Kot učiteljica, se trudim svojim učencem, vsako leto spregovoriti o kulturi in pomenu tega praznika. Poleg vsebin, kot so bonton obnašanja in poslušanja, navdušenja nad  glasbeno in kulturno dediščino, vedno spregovorimo tudi o našem velikem poetu-Prešernu. Običajno si iz rok v roke podajamo njegove Poezije, beremo in občudujemo njegova dela. Tokrat se nam je ponudila priložnost, da ga upodobimo na risbi. Pri pouku na daljavo so nastali domiselni portreti, ki jih želimo deliti z vami.

Poglejte in presodite, kaj vse zmorejo mladi ustvarjalci, četrtošolci in petošolci podružnične šole Vrhpolje.

Sara Furlan           

                                                

(Skupno 270 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost