041 619 125 info@os-vipava.si
Zadnji teden januarja nas je učiteljica pri izbirnem predmetu Španščina postavila pred izziv. Ta izziv je bil tak, da smo morali predstaviti našo sanjsko hišo. Razdelili smo se v skupine, pare ali pa smo bili kar sami.

Hišo smo lahko predstavili na več načinov. Nekateri so našli fotografijo na spletu, nekateri so hišo grafično oblikovali, nekateri pa so jo zelo podrobno narisali. Vsaka hiša je bila na svoj način zelo izvirna in domišljijska. Pohvalili bi Saro in Taro, saj sta se zelo dobro pripravili in pri predstavitvi uporabili mnogo novih španskih besed, vsak prostor hiše sta zelo podrobno narisali in uporabili izvirno idejo – hiša se je nahajala na tropskem otoku, na drevesu. Poimenovali sta jo Mi casa tropical.

Izziv je bil vsem zelo všeč. Vsi smo zelo uživali pri izdelovanju, saj naša domišljija ni imela meja. Trud je bil poplačan z lepimi ocenami.

Lena Lavrenčič in Vesna Grohar, 8. razred

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost