041 619 125 info@os-vipava.si

Danes, 16.12. je potekalo medobčinsko tekmovanje v nogometu za starejše deklice. Tekmovanja so se udeležile tri šole: OŠ ŠTURJE, OŠ DANILA LOKARJA in OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA.

Punce so prikazale zelo borbeno igro, tako da si vsa dekleta zaslužijo pohvale. Naša dekleta so zasedla prvo mesto in se uvrstile na področno tekmovanje. Naše punce so najprej igrale neodločeno proti favorizirani ekipi iz Šturij 2:2 ( oba gola za naše je dosegla Ana Nabergoj ), potem pa so z višjo razliko kot Šturke premagale še dekleta iz OŠ DANILA LOKARJA s 5:1 ( 3 gole je dosegla Sara Kopatin, 2 Ana Nabergoj ).

 

REZULTATI:
  • OŠ DRAGA BAJCA: OŠ ŠTURJE  2:2
  • OŠ ŠTURJE: OŠ DANILA LOKARJA  2:0
  • OŠ DRAGA BAJCA : OŠ DANILA LOKARJA  5:1
Našo šolo so zastopale:
  • TIA ŽGUR  9.C
  • ANA NABERGOJ  9.B
  • BARBARA FERJANČIČ  9.B
  • ANJA ČOHA  8.A
  • SARA KOPATIN 8.A
  • LENA JERONČIČ  8.B
  • SARA NUSDORFER  8.C
Vodja ekipe : MITJA LAVRENČIČ
(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost