041 619 125 info@os-vipava.si
V torek zjutraj so učenci vstopili v malce drugačen razred. Mize so bile obrnjene ena proti drugi in učiteljici sta razred dodobra napolnili z različnimi škatlami. Prvošolci so se radovedno sprehajali po razredu in ugotavljali, kje bodo na ta dan sedeli. Prav tako jih je močno zanimalo, kaj se skriva v škatlah. “Pouk” se je kmalu začel in pri prvi uri se nam je pridružila tudi gospa ravnateljica.

 

Učenci so zagnano začeli z izdelovanjem prvega izdelka. Pridno so brusili, barvali, lepili in borov storž se je kmalu spremenil v čudovito okrašeno smrečico. Kasneje so s servietki okrasili kozarec in naredili čudovit svečnik. Za konec pa so iz rolice za toaletni papir in vejic naredili malega jelenčka.

 

Dan je bil res lep in minil je, kot bi mignil. Izdelke smo razstavili v razredu in jih še nekaj časa občudovali. Res smo bili ponosni – učiteljice na pridne učence, učenci pa na njihove izdelke.
(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost