Na skupnem delu roditeljskega sestanka, ki smo ga v sredo, 9. 2. 2022 ob 17h izvedli na daljavo, je svetovalna delavka Mojca Habič predstavila informacije o poteku vpisa v srednjo šolo.

Opozoriti vas želimo na pomembnejše datume v februarju in marcu:

• 11. in 12. 2. Informativni dan
  • 2. 3. Prijava za opravljanje preizkusa posebne nadarjenosti… ter posredovanje dokazil o izpolnjevanju posebnega vpisnega pogoja za programa Gimnazija (š) in Ekonomska gimnazija (š)
  • 11. – 21. 3. Opravljanje preizkusov posebnih nadarjenosti ter ugotavljanje izpolnjevanja posebnega vpisnega pogoja  kandidatov za programa Gimnazija (š) in Ekonomska gimnazija(š) Izvedba je možna tudi na daljavo, odvisno od odločitve šole. O načinu preverjanja šola obvesti kandidate (Video intervju)
  • 28. 3. Obveščanje kandidatov o opravljenih preizkusih in izp. pogojev za športni oddelek
Celotno predstavitev si lahko preberete TUKAJ.
Pripravila Mojca Habič