041 619 125 info@os-vipava.si

PODROČNO PRVENSTVO: Rakek, 22.4.2022

 

Na področnem prvenstvu za goriško, primorsko in notranjsko regijo je sodelovalo 6 dekliških ekip (iz 6 osnovnih šol) in 20 deških ekip (iz 16 osnovnih šol). OŠ Draga Bajca je sodelovala z eno žensko in eno moško ekipo.

 

REZULTATI NAŠIH EKIP:

UČENKE

PREDTEKMOVANJE:

 

SKUPINA B      
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ JOŽETA KRAJCA 7 : 2
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ ANTONA GLOBOČNIKA 16 : 1

 

VRSTNI RED:

 

SKUPINA A   SKUPINA B
     
1. OŠ NOTR. ODRED CERKNICA   1. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA
2. OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA   2. OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK
3. OŠ PIVKA   3. OŠ A. GLOBOČNIKA POSTOJNA

 

  1. DEL TEKMOVANJA – IZLOČILNI BOJI:

 

¼ finale ½ finale FINALE ½ finale ¼ finale
           
  DRAGA BAJCA     NOTR. ODRED  
    za 1. mesto    
       
  7 : 9 ŠTURJE NOTR. ODRED 13:2  
ŠTURJE   5 4   PIVKA
16 : 3 ŠTURJE     JOŽETA KRAJCA 4 : 6
A. GLOBOČNIKA   za 3. mesto   JOŽETA KRAJCA
    DRAGA BAJCA JOŽETA KRAJCA    
           
    10 6    

 

KONČNI VRSTNI RED:

  1. OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA

 

  1. OŠ NOTRANJSKEGA ODREDA CERKNICA
  2. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA

 

  1. OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK
  2. OŠ PIVKA
  3. OŠ ANTONA GLOBOČNIKA POSTOJNA

 

Na državno prvenstvo sta se uvrstili OŠ Šturje Ajdovščina in OŠ Notranjskega odreda Cerknica.

3. mesto: EVA FURLAN, GAJA PRAH PELJHAN, NEJA KLANČNIK, JANA KODELJA, ANJA KARIŽ

NAJBOLJŠE 4 EKIPE UČENK

UČENCI

 

PREDTEKMOVANJE:

 

SKUPINA F      
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ 8 TALCEV 8 : 12
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ TONETA TOMŠIČA 8 : 17

 

VRSTNI RED:

 

SKUPINA F  
   
1. OŠ 8 TALCEV LOGATEC  
2. OŠ TONETA TOMŠIČA KNEŽAK  
3. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA  

 

  1. DEL TEKMOVANJA – IZLOČILNI BOJI:

 

REPASAŽ:      
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ DOBRAVLJE 2 10 : 6
OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA : OŠ LUCIJA 14 : 7
OŠ TONETA TOMŠIČA : OŠ ANTONA GLOBOČNIKA 2 4 : 6
OŠ ANTONA GLOBOČNIKA 1 : OŠ ELVIRE VATOVEC 2 4 : 9

 

 

OSMINA FINALA:      
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ SREČKA KOSOVELA 7 : 21
OŠ PIVKA 1 : OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA 16 : 5
OŠ ŠTURJE : OŠ ELVIRE VATOVEC 1 7 : 9
OŠ PIVKA 2 : OŠ ANTONA GLOBOČNIKA 2 15 : 7
OŠ ELVIRE VATOVEC 2 : OŠ KOBARID 6 : 7
OŠ DRAGOTINA KETTEJA : OŠ DOBRAVLJE 1 14 : 9
OŠ HEROJA JANEZA HRIBARJA : OŠ 8 TALCEV 9 : 8
OŠ JOŽETA KRAJCA : OŠ NOTRANJSKI ODRED 7 : 11

 

 

¼ finale ½ finale FINALE   ½ finale ¼ finale
             
PIVKA 1           D. KETTEJA
             
16 : 10 PIVKA 1       H. J. HRIBARJA 11 : 13
           
E. VATOVEC 1   za 1. mesto   H. J. HRIBARJA
  15 : 4 PIVKA 1   S. KOSOVELA 6 : 13  
PIVKA 2   16   14   NOTR. ODRED
11 : 9 PIVKA 2       S. KOSOVELA 7 : 8
KOBARID   za 3. mesto   S. KOSOVELA
    PIVKA 2   J. HRIBARJA    
    16                     15    

 

13. mesto: ROK PREMRL, NEJC RUPNIK, KLEMEN TOMAŽIČ, LUKA VOLK

KONČNI VRSTNI RED:

  1. OŠ PIVKA 1

 

  1. OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
  2. OŠ PIVKA 2

 

  1. OŠ HEROJA JANEZA HRIBARJA STARI TRG
  2. OŠ DRAGOTINA KETTEJA ILIRSKA BISTRICA
  3. OŠ KOBARID
  4. OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKNICA
  5. OŠ ELVIRE VATOVEC PRADE 1
  6. OŠ 8 TALCEV LOGATEC
  7. OŠ JOŽETA KRAJCA RAKEK
  8. OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA
  9. OŠ DOBRAVLJE 1
  10. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA
  11. OŠ ELVIRE VATOVEC PRADE 2
  12. OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA
  13. OŠ ANTONA GLOBOČNIKA POSTOJNA 2
  14. OŠ TONETA TOMŠIČA KNEŽAK
  15. OŠ DOBRAVLJE 2
  16. OŠ ANTONA GLOBOČNIKA POSTOJNA 1
  17. OŠ LUCIJA

 

Na državno prvenstvo so se uvrstile OŠ Pivka, OŠ Srečka Kosovela Sežana in OŠ heroja Janeza Hribarja Stari trg.

            

 

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost