041 619 125 info@os-vipava.si
1.
Danes smo začeli dan kot včeraj, z zajtrkom v hotelu. Po zajtrku smo šli na podzemno in prestopili na Green parku. Od tam smo šli na London bridge. Potem smo šli h katedrali Sv. Pavla. Tam smo tudi pokosili in se odpravili na ogled voščenih lutk. Videli smo veliko znanih osebnosti. Nato smo odšli na London eye, kjer smo naredili nekaj zelo lepih fotk. Po ogledu Londona iz višav smo šli na Oxford street, kjer smo pojedli večerjo. Po večerji smo se odpravili nazaj v hotel. 
Danes smo se zjutraj spet odpeljali v mesto s podzemno železnico. Tam smo najprej videli ladjo sira Francisa Draka, po ulici smo se odpravili do Shakespearovega gledališča Globe ter čez Millenium bridge. Od zunaj smo si ogledali St. Paul’s cathedral, potem pa smo si kupili kosilo. Ko smo se najedli smo odšli v Madam Tussauds, kjer smo si ogledali znane osebnosti in like iz filmov, se peljali z vlakcem in si ogledali kratek filmček 4D. Potem smo šli na znameniti London eye kjer smo si iz zraka ogledali mesto. Sledil je obisk ulice Oxford, kjer smo pojedli večerjo in nakupovali, zatem pa se odpeljali nazaj v hotel.
 
Vanesa, Manca, Sara in Zarja
 
2.
Danes smo se zbudili in odšli na hotelni zajtrk. Ob devetih je bil zbor. Danes smo obiskali London eye, Madame Tussauds,… Danes nam je bilo zelo vsec in smo zelo uzivali. 
 
Lan 
 
3.
Danes smo odsli prvo si ogledati katedralo sv.Petra in potem smo odsli v Madam Tussauds in potem pa na London eye in nazadnje Oxford street.
Tijan
 
4.
 
Danes smo začeli dan kot včeraj, z zajtrkom v hotelu. Po zajtrku smo šli na podzemno in prestopili na Green parku. Od tam smo šli na London bridge. Potem smo šli h katedrali Sv. Pavla. Tam smo tudi pokosili in se odpravili na ogled voščenih lutk. Videli smo veliko znanih osebnosti. Nato smo odšli na London eye, kjer smo naredili nekaj zelo lepih fotk. Po ogledu Londona iz višav smo šli na Oxford street, kjer smo pojedli večerjo. Po večerji smo se odpravili nazaj v hotel. 
 
 
Izak, Tai, Sebastjan, Tilen
(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost