041 619 125 info@os-vipava.si

V torek, 31. 5. 2022, so imeli drugošolci matične šole športni dan.

Odpravili so se v Kamp Tura, kjer sta jih pričakala g. Jurij Nabergoj in g. Marko Fabčič. Učence sta opremila s plezalnimi pasovi in na steno namestila varovalno vrv. Najprej sta se na steno pogumno povzpela učenca, ki že nekaj časa trenirata plezanje. Tudi ostali učenci so se pogumno preizkusili v plezanju in steno večkrat preplezali. Na voljo so imeli tudi veliko igrišče ter otroška igrala.

Po končanem plezanju so se učenci odpravili še na pohod do cerkve sv. Miklavža. Pot je bila zelo prijetna, saj je vodila v hladni senci dreves. Ob opazovanju čudovitega razgleda in pogovoru je pot hitro minila.

Otroci so preživeli zanimiv in adrenalinski dan.

Učiteljici Tanja in Lara

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost