041 619 125 info@os-vipava.si

Spoštovani sodelavci, starši in učenci!

Slovenska Karitas vas že štirinajsto leto zapored vabi k podpori in sodelovanju v akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov za socialno ogrožene otroke in vse otroke spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki.

Akcija bo letos potekala tudi na naši šoli, in sicer od 10.5.2022 do 13.5.2022. Otroke in njihove starše prosimo, da poklonijo nov, velik, črtan zvezek za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Zvezke zbiramo za 13.000 socialo ogroženih otrok, ki jim bo Karitas preko poletja pomagala s šolskimi potrebščinami. Kdor želi sodelovati (predmetna stopnja) lahko zvezek prinese pred šolsko svetovalno službo (v za to pripravljeno škatlo) do petka, 13.5.2022. Na razredni stopnji pa lahko oddate zvezke svoji razredničarki.

 

Hvala za vašo pripravljenost in podporo.

 

Vodja akcije: Marija Mikuž – Papež

Vipava, 9.5.2022 

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost