V sredo, 22. 6. 2022, smo izvedli zadnji športni dan, ki pa je bil za sedmošolce tudi zaključni izlet.

V sproščenem vzdušju in rahli ohladitvi ozračja smo se odpravili proti slovenski obali.

Od prihodu v Fieso smo se sprehodili na kopališče. Dopoldan smo plavali, igrali družabne igre in supali. Nekateri učenci  se odločili za izposojo supov, ter si tako popestrili aktivnosti v vodi.

Vreme se je rahlo pooblačilo, tako da smo ugodne temperature izkoristili za sprehod do Pirana. Tam smo priklicali misli na šolo v naravi,… videli cerkev Sv. Jurija, Tartinijev trg, se sprehodili po ozkih piranskih ulicah in si privoščili sladoled ali kakšen spominek.

Tako je minil še en nepozaben šolski dan, ki nam bo gotovo ostal v spominu po prijetni družbi sošolcev, prijateljev in razredničark.

Za aktiv športa

Petra Batagelj