041 619 125 info@os-vipava.si

V sredo, smo 8.6.2022 izpeljali zadnji športni dan, za učence devetih razredov. Po nočnem deževju smo se, v rahli negotovosti odpeljali proti slovenski obali. Tam nas je pričakalo idealno vreme, za športno – sprostitveni dan.

Najprej smo si ogledali kultni film Top Gun – Maverick. Nad predstavo smo bili navdušeni in ob prijetnem pogovoru smo se peš odpravili, do kopališča. Na naše veliko veselje smo našli senco na plaži, kjer ni bilo prevelike gneče.

Posneli smo par skupnih fotografij za zaključno prireditev in spomin, na naše štiriletno druženje. Nato pa smo plavali, skakali in na obali »kovali« še zadnje načrte pred zaključkom šolanja. Tisti, ki smo želeli smo se odpravili na sladoled ali kakšen prigrizek. 

Čas je prehitro minil in kljub temu, da smo si vsi želeli, da bi lahko kopanje podaljšali, so nas avtobusi priganjali k odhodu.

Razredniki in sorazredniki smo bili veseli, da so se športnega dne udeležili skoraj vsi učenci, ki so dokazali, da so vredni našega zaupanja.

Vselej znova pa se zavemo, da  ko postane najlepše, se je potrebno raziti.

Za aktiv športa

Petra Batagelj

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost