041 619 125 info@os-vipava.si

Ponovno se pričenja kuharska oddaja za najmlajše – Mali šef Slovenije.

Tudi letos se bodo za denarno nagrado Mercatorja potegovali kuharski pari z iste osnovne šole. Lahko so sošolci, prijatelji iz različnih razredov, sestrice ali bratci. Denarna nagrada je namenjena nakupu pripomočkov, ki jih šola potrebuje.

V preteklih štirih letih so organizatorji skozi oddajo približali kuhanje otrokom. Navdušili so jih nad lokalnimi sestavinami, zdravo prehrano, druženjem v kuhinji. Spodbudili so družine, da skupaj kuhajo in obujajo stare družinske recepte. Predvsem pa so v otrocih spodbudili občutek za tovarištvo. Za trud za skupno dobro.

Želiš svoji šoli pomagati tudi ti?

Pokazati širni Sloveniji, da imaš kuhanje v malem prstu?

Se noro zabavati pred kamerami, spoznati ekipo za njimi in ustvariti nepozabne spomine?

Hitro izpolni prijavnico, obvesti učiteljico gospodinjstva, izbirnih predmetov in interesne dejavnosti, ki vam bo pomagala z nasveti, pri receptu, mešanju in sekljanju.

Prijavi se s klikom na:

https://www.24ur.com/tv-oddaje/prijavi-se/odprte-so-prijave-v-novo-sezono-otroske-kuharske-oddaje-mali-sef-slovenije.html

 

                                                                                                                                             Tina Bevk

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost