041 619 125 info@os-vipava.si

V ponedeljek smo prvošolci iz Podnanosa ujeli pravo vreme za športni dan, ki smo ga popestrili z naravoslovnimi vsebinami. Dan dejavnosti smo izvedli v sodelovanju z gospo Natašo Mohorčič, mamo našega učenca.

Toplo jutro nas je razveselilo, da smo z nasmehom na obrazu odšli na pohod do Podrage. Tam nas je že pričakala gospa Nataša, ki nas je najprej popeljala po čutni poti iz naravnih materialov. Nato nam je na zanimiv ter poučen način predstavila in pokazala najrazličnejše živali.

Z učenci smo videli želve, koze, osla Rigota, gosi, kokoši, peteline, skobčevke, kuščarja, papagaje, kanarčke, zajčka, kače ter še druge živali. Nekatere med njimi smo lahko tudi hranili, božali, krtačili ter jih čohali.

Gospe Nataši smo se prisrčno zahvalili ter našo pot nadaljevali proti Porečam. Naš pohod smo zaključili s sprostitvenim počitkom ob potoku, kjer smo opazovali ribe.

Utrujeni smo se vrnili nazaj v šolo in si povrnili moči s kosilom.

 

Učiteljica Anita Hrovatin

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost