041 619 125 info@os-vipava.si

V torek, 4.10.2022, smo se drugošolci z veseljem udeležili predstavitve knjige z naslovom Zverinice z roba gozda. Pisateljica Marija Božič, upokojena učiteljica in njena hčerka, ilustratorka Julijana Božič sta nam predstavili, kako je knjiga nastala. Sestavljena je iz krajših in poučnih zgodbic o različnih »zverinicah«, kot sta jih poimenovali. Z napetimi ušesi smo prisluhnili zanimivim dogodivščinam nekaterih izmed njih. Seveda so nas pritegnile tudi njihove izjemne ilustracije. Ob zaključku smo se tudi sami preizkusili v ilustriranju ene izmed zverinic, čukca. In nastale so čudovite ilustracije. Ustvarjalkama in bralki se iskreno zahvaljujemo za zanimivo in pravljično uro, ki smo jo skupaj preživeli.

Drugošolci z učiteljicama Eleno in Nadjo

 

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost