041 619 125 info@os-vipava.si

V soboto, 10. 12. 2022, je na naši šoli potekalo tradicionalno srečanje občanov občine Vipava starih 80 in več let. Vabilu se je odzvalo kar 59 starostnikov. Dobrodošlico so jim izrekli ravnateljica ga. Mojca Pev, novoizvoljeni župan g. Anton Lavrenčič in podpredsednik RK g. Alfonz Krapež.

Prisrčen program prireditve so pripravili učenci prvega razreda matične šole. Učenci so obiskovalce razveselili s petjem, deklamiranjem in plesom. Program sta povezovali učenki Pavla Lazić in Lara Rondič. Srečanje so popestrili tudi solopevka Veronika Knafelc, harmonikaš Gašper Semenič, kvartet Bršljan in Plesni klub ADC.

Po prireditvi smo obiskovalce postregli z odličnim kosilom, ki so ga skuhale naše kuharice. Pri tem so se s svojo prijaznostjo in delavnostjo izkazale učenke prostovoljke Pavla Lazić, Zora Furlan, Hana Živec, Katerina Dall`Olio.

Veseli smo, da je na obrazih starejših odsevala sreča, zadovoljstvo in hvaležnost.

Lara in Tanja

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost