V petek, 17. 2. 2023 bo na vseh srednjih šolah potekal INFORMATIVNI DAN.

Devetošolci ta dan nimajo pouka in dan namenijo spoznavanju programov na srednjih šolah.

• Kaj lahko o tej šoli še spoznam in raziščem?
  • Kaj me v povezavi s to šolo še posebej zanima?
  • Na samem informativnem dnevu ta vprašanja postavim ravnatelju, učiteljem, dijakom.
  • Koliko  praktičnih izkušenj šola omogoča? V praktične izkušnje sodi praktični pouk, laboratorijske vaje, možnost obšolskih dejavnosti, izmenjava, ….?
  • Kako poteka pouk?
  • Kaj dijakom šola ponuja poleg rednega šolskega programa?
  • Kako šola izgleda, kje se lahko družim s sošolci ali kaj preberem.

Prva predstavitev programov in posameznih smeri bo na vseh šolah ob 9.00, druga pa ob 15.00. V soboto, 18. 2. bo samo ena predstavitev in sicer ob 9.00.

Dijaški domovi bodo imeli predstavitve v petek, 17. 2. ob 11.00 in ob 17.00, v soboto pa samo ob 11.00.

Informativnega dne se lahko udeležijo tudi učencI 8. razredov in sicer v petek 17. 2. ob 15.00 in v soboto 18. 2. ob 9.00.

Informativnega dne se lahko udeležite tudi starši. Želimo vam zanimiv in uspešen dan.

SGLZŠ Postojna-predstavitev

Vabilo na informativni dan