V letošnjem 8. Tednu pisanja z roko smo se učenci in učitelji naše šole zopet pridružili vseslovenski akciji pisanja z roko z glavno mislijo: MISLIM TIHO, PIŠEM POČASI. Aktivnosti pisanja z roko so se na različne načine odvijale na matični šoli v Vipavi in na podružnicah, pridružilo pa se je tudi nekaj staršev in starih staršev, ki so nam pokazali njihovo pisavo z roko. Zapise smo razstavili in jih poslali v domove starejših občanov Vipava, Ajdovščina in Cerknica ter v Zavod Cirius v Vipavi. Ker se poročila vseh dejavnosti še zbirajo, bomo poročila in fotografije dobili še v naslednjih tednih.

Vsem sodelujočim hvala. Naj bo veliko lepih misli in dobre volje, ki jo lahko prinese pisanje z roko, posebno še takrat, ko osrečujemo druge.

Vida Trošt