041 619 125 info@os-vipava.si

V torek, 28.3.2023, smo učenci 5. razreda in učiteljica Sara na igrišču v Vrhpolju postavili spretnostni poligon za kolesarjenje ter se tako pripravljali za kolesarski izpit.

Ko smo postavili vseh 12 postaj z ovirami, nas je učiteljica enega po enega spuščala na poligon,

da se ne bi zaleteli drug v drugega. Ko je prvi učenec prevozil ves poligon, je učiteljica popravila nekaj ovir, oziroma jih drugače namestila. Ko smo šli vsi posamično dvakrat skozi poligon, nas je učiteljica začela spuščati bolj na gosto, a vseeno dovolj narazen, da se nismo zaleteli in tako povzročili nesreče. Pred kosilom smo začeli pospravljati poligon. Ko smo vse rekvizite odnesli nazaj v šolo, smo šli nazaj na igrišče po kolesa. Parkirali smo jih ob šoli, nekateri pa smo jih tudi privezali ob stojala. Nato smo odšli v razred in se pogovorili o športnem dnevu. Ko smo končali, smo v miru odšli na kosilo.

Ta dan mi je bil zelo všeč in upam, da tudi ostalim sošolcem. Učiteljica je bila videti zadovoljna, saj nas je pohvalila, da smo uspešno postavili, prevozili in pospravili poligon.

Jurij Černigoj, 5. razred

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost