041 619 125 info@os-vipava.si

Vsega lepega je enkrat konec. Tako se je zaključilo tudi naše zimovanje. V petek zjutraj smo se zgodaj zbudili in spakirali kovčke. Po zajtrku smo se odpravili na smučišče, kjer so učitelji smučanja organizirali tekmo. Vsi učenci so progo odsmučali po svojih najboljših močeh. Najhitrejša med deklicami na daljši progi je bila Tonja Lozej, med dečki pa Lev Nabergoj. Krajšo progo je najhitreje odpeljala Žana Matjaž med deklicami, med dečki pa Franciszek Milan Pilch-Dobrowiecki. Učence in učenke, ki so v svoji skupini zasedli prva tri mesta, pa si lahko pogledate v galeriji.

Še zadnjič smo se spustili po belih strminah in se poslovili od čudovitih Dolomitov. Domov smo prispeli v poznih popoldanskih urah. Polni različnih vtisov in spominov, smo se poslovili in v spremstvu svojih najbližjih odšli vsak na svoj dom. Povsod je lepo, a doma je najlepše.

Andrejka

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost