041 619 125 info@os-vipava.si

Danes je na Colu potekalo medobčinsko osnovnošolsko tekmovanje v dvoranskem nogometu za mlajše dečke. Tekmovanja se je udeležilo 5 ekip. Naši fantje so po vodstvom Mitje Lavrenčiča osvojili 8 točk in zasedli prvo mesto ter se uvrstili na področno tekmovanje. Najprej so premagali OŠ COL z 2:1, potem OŠ Danila Lokarja s 3:1, tretjo in četrto tekmo pa so igrali neodločeno in sicer 0:0 proti OŠ Dobravlje, ter nazadnje še proti OŠ Šturje 2:2. Tekmovanje je bilo kvalitetno, saj so v prvih štirih ekipah nekateri fantje v selekciji u13 osvojili naslov državnih prvakov.

VRSTNI RED:
1. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA     8 točk
2. OŠ ŠTURJE                             7 točk
3. OŠ DOBRAVLJE                      6 točk
4. OŠ DANILA LOKARJA             4 točke
5. OŠ COL                                    3 točke
 
Našo ekipo so sestavljali: PATRICK LAVRENČIČ, DALIBOR PETKOVIĆ, TIAN KRAŠNA, ŽAN RENER, FILIP NABERGOJ, LUKA MALEŠEVIĆ in MARK PETRIČ. 
(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost