Knjižnica

Šolska knjižnica je bogato založena z najrazličnejšo literaturo, videokasetami in zgoščenkami za potrebe pouka in podaljšanega bivanja. Učenci lahko v njej najdejo knjige za domače branje, za prosti čas, gradiva za referate; učitelji pa strokovno literaturo.

Izposoja in vračanje gradiva v šolski knjižnici v času pouka na daljavo od 10. novembra 2020

V času, ko se učenci šolajo od doma, je šolska knjižnica za izposojo in vračanje gradiva na voljo po spodnjem urniku na matični šoli:

od torka do petka od 12.00 do 13.00 in

od torka do četrtka od 7.30 do 8.30.

V tem času so pred šolo na zgornjem vhodu škatle, v katere položite gradivo, ki ga vračate.

Za izposojo je potrebno gradivo prej naročiti. Gradivo lahko naročite po e-pošti livija.lango@os-vipava.si.

Lahko pokličete na telefon: 05 3664 357.

Morda je prav dobra knjiga tisto, kar zdajle pogrešate.

Šolski knjižničarki: Livija Lango in Kristina Kovač

UČBENIŠKI SKLAD

Knjižničarki vodita tudi učbeniški sklad. Iz učbeniškega sklada si izposojajo učbenike učenci šole. Učenci se na učbenike naročajo v juniju za prihodnje šolsko leto. Ob izteku šolskega leta učenci učbenike vrnejo.