Select Page

Diaprojekcija

Koledar dogodkov

september 2020
PTSČPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« Avg   Okt »

Rezultati tekmovanj

Vsem učencem za dosežene rezultate iskreno čestitamo.

 

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

Tekmovanje iz angleščine za 9.razred

V sredo 15.11. je potekalo šolsko tekmovanje v znanju angleščine za 9. razred, ki ga prireja Zavod RS za šolstvo. Tekmovanja se je udeležilo 16 učencev, prejeli so veliko število bronastih priznanj. Na območno tekmovanje, ki bo 18.1.2018, pa so se uvrstili Liza Perko, Maruša Kramli Marmolja in Nejc Adamič.

V četrtek 18.1.2018 je v Kobaridu potekalo območno tekmovanje v znanju angleščine za 9. razred. Tekmovanja sta se udeležila dva učenca, Liza Perko in Nejc Adamič iz 9.b. Učenka Liza Perko je prejela srebrno priznanje.

Tekmovanje iz angleščine za 8. razred

V ponedeljek 16.10. je potekalo šolsko tekmovanje v znanju angleščine za 8. razred, ki ga prireja IATEFL. Tekmovanja se je udeležilo 18 učencev, učenka Ana Fabčič pa je prejela bronasto priznanje in se hkrati uvrstila na državno tekmovanje, ki je potekalo 20.11. v Novi Gorici.

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

Tekmovanje iz razvedrilne matematike

Datum tekmovanja

5.10.2017 (šolsko)

Število tekmovalcev

99

Priznanja

Vita Margon Bronasto
Doroteja Rehar Bronasto
Patrick Lavrenčič Bronasto
Matevž Kodelja Bronasto
Primož Furlan Bronasto
Oskar Žgavc Bronasto
Gašper Martinuč Bronasto
Luka Rodman Bronasto
Sara Jež Bronasto
Sara Kopatin Bronasto
Vanesa Gregorc Bronasto
Jana Kodelja Bronasto
Matic Lozej Bronasto
Laura Fabjan Bronasto
Nina Furlan Bronasto
Isa Valič Bronasto
Anja Kariž Bronasto
Barbara Ferjančič Bronasto
Klemen Semenič Bronasto
Lucija Krečič Bronasto
Vida Furlan Bronasto
Kaja Simonič Bronasto
Anika Furlan Bronasto
Jan Žgur Bronasto
Ema Klančnik Bronasto
Tamara Skapin Bronasto
Mateja Lavrenčič Bronasto
Favstina Krečič Bronasto
Polona Premrl Bronasto
Manuel Mislej Bronasto
Julija Kovač Bronasto
Lea Fabjan Bronasto
Tina Skočaj Bronasto
Ana Poljšak Bronasto
Hana Furlan Bronasto
Natalija Petrič Bronasto

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

Tekmovanje iz logike

Datum tekmovanja

28.9.2017 (šolsko)

Število tekmovalcev

130

Priznanja

Natalija Petrič

Zlato

Vid Uršič

Srebrno

Favstina Krečič

Srebrno

Vita Margon Bronasto
Mila Plesničar Bronasto
Lucija Kete Bronasto
Žiga Simonič Bronasto
Pia Suša Bronasto
Jernej Ferjančič Bronasto
Monika Funa Bronasto
Lucija Fabčič Bronasto
Lucija Premrl Bronasto
Doroteja Rehar Bronasto
Patrick Lavrenčič Bronasto
Jure Petrič Bronasto
Eva Uršič Bronasto
Matevž Kodelja Bronasto
Mia Fabčič Bronasto
Gašper Martinuč Bronasto
Primož Furlan Bronasto
Katja Čehovin Bronasto
Janja Kovač Bronasto
Gaja Mitrović Bronasto
Oskar Žgavc Bronasto
Jan Vidrih Bronasto
Žiga Bratož Bronasto
Filip Nabergoj Bronasto
Hana Živec Bronasto
Vanesa Gregorc Bronasto
Vid Semenič Bronasto
Luka Rodman Bronasto
Jakob Kete Bronasto
Rok Premrl Bronasto
Eva Furlan Bronasto
Lena Jerončič Bronasto
Dan Skočaj Bronasto
Iris Kovač Bronasto
Anej Jereb Bronasto
Mojca Tomažič Bronasto
Ivana Tomažič Bronasto
Klemen Semenič Bronasto
Isa Valič Bronasto
Anja Natlačen Bronasto
Nina Furlan Bronasto
Neja Klančnik Bronasto
Maruša Vidic Bronasto
Matevž Vovk Bronasto
Maruša Štimec Bronasto
Andrej Malik Bronasto
Anika Furlan Bronasto
Eva Kovač Bronasto
Kaja Simonič Bronasto
Jan Žgur Bronasto
Mateja Lavrenčič Bronasto
Ema Klančnik Bronasto
Julija Petrič Bronasto
Polona Premrl Bronasto
Lea Fabjan Bronasto
Julija Kovač Bronasto
Miha Fabčič Bronasto
Ana Poljšak Bronasto
Hana Furlan Bronasto

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

Datum tekmovanja

13.10.2017

Število tekmovalcev

36

Priznanja

Anja Premrl Srebrno
Natalija Petrič Srebrno
Ajda Furlan Srebrno
Ajda Božič Bronasto
Ana Poljšak Bronasto
Eva I. Fabčič Bronasto
Hana Furlan Bronasto
Liza Perko Bronasto

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

Proteusovo tekmovanje iz biologije

Datum tekmovanja

25.10.2017

Število tekmovalcev

6

Priznanja

Tina Skočaj Bronasto
Jerneja Trošt Bronasto

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX
V tednu od 1. 11. do 17. 11. 2017, je potekalo šolsko tekmovanje Bober. Tekmovanja se je udeležilo 180 učencev od 2. do 9. razreda matične šole in podružnic ter prejeli so veliko število bronastih priznanj. Na državno tekmovanje, ki bo 13. 1. 2018 v Ljubljani, se je uvrstila Liza Perko.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

Pregled vseh priznanj si lahko pogledate tukaj: Poročilo šolskega tekmovanja iz računalniške pismenosti

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX
Šolsko tekmovanje v znanju nemščine za učence 9. razredov
Na naši šoli smo letos prvič izvedli šolsko tekmovanje v znanju nemščine, ki ga prireja Zavod RS za šolstvo. Potekalo je 22. novembra. Udeležila se ga je učenka 9.b razreda Elena Marija Cervo in osvojila bronasto priznanje.

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX
Rezultate si lahko pogledate v spodnjem dokumentu:

Cankarjeva priznanja

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX
Šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine je bilo 5. decembra 2017. Učenci 8. in 9. razreda so tekmovali na temo Podobe življenja ljudi v predmarčni dobi na Slovenskem. Tekmovanja se je udeležilo 34 učencev in 12 učencev je prejelo bronasto priznanje:

Lea Fabjan, Ana Guštin, Ajda Božič, Ajda Furlan, Peter Furlan, Miha Fabčič, Jerneja Trošt, Neža Vidic, Eva Ivana Fabčič, Julija Kovač, Ana Fajdiga, Svit Panič Nardin.

Področnega tekmovanja, ki bo 1. 2. 2018 v OŠ Dornberk se bo udeležilo prvih osem učencev na šolskem tekmovanju: Lea Fabjan, Ana Guštin, Ajda Božič, Ajda Furlan, Peter Furlan, Miha Fabčič, Jerneja Trošt in Neža Vidic.

Srebrno priznanje s področnega tekmovanja so dosegli:

  • Ajda Božič,
  • Jerneja Trošt,
  • Miha Fabčič,
  • Ajda Furlan,
  • Lea Fabjan in
  • Ana Guštin.

Državno tekmovanje bo 17. marca 2018 v OŠ Ljubečna. S področnega tekmovanja v Severno Primorski regiji se je na državno tekmovanje uvrstilo le 5 tekmovalcev. Med njimi sta tudi učenki naše šole Ajda Božič iz 9. a in Jerneja Trošt iz 8. a.

Mentorica Ana Kobal

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

Šolsko tekmovanje iz znanja matematike za Vegova priznanja – Kenguru je bilo 15. 3. 2018. Udeležili so se ga učenci od 1. do 9. razreda. Skupno je tekmovalo 233 učenk in učencev ter 87 jih je prejelo priznanje.

Na državno tekmovanje, ki bo 21. 4. 2018, so se uvrstile: Barbara Ferjančič, Neja Klančnik, Kaja Simonič, Maša Sorta, Ema Klančnik, Favstina Krečič, Lea Fabjan, Ana Poljšak, Liza Perko, Ajda Furlan, Ajda Božič, Natalija Petrič in Maruša Kramli Marmolja.

V soboto 21.4.2018 je na OŠ Dobravlje potekalo državno tekmovanje iz matematike Kenguru. Tekmovanja se je iz naše šole udeležilo 11 učenk.

Srebrno priznanje so prejeli:  Kaja Simonič, Maša Sorta, Ema Klančnik, Favstina Krečič, Lea Fabjan, Ana Poljšak, Liza Perko in Ajda Furlan.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

Podrobnejši seznam prejemnikov priznanj si lahko pogledate tukaj: Kenguru 2017

Vodja tekmovanja: Tina Kosovel

 

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

DATUM TEKMOVANJA: marec 2018
KRAJ TEKMOVANJA: VIPAVA
NIVO šolsko
PREVOZ: relacija /

SEZNAM UČENCEV IN DOSEŽKI: (navedite vse sodelujoče učence in označite, če so dosegli kakšno priznanje)

IME IN PRIIMEK ODDELEK BRONASTO SREBRNO ZLATO opomba
Klara Fabčič 6.B   X    
Andrej Malik 6.B     X  
Rok Kopatin 6.B   X    
Maša Sorta 6.B     X  
Tisa Princes Ledinek 6.A     X  
Eva Kovač 6.A   X    
           
Ines Fajdiga 7.A     X  
Anesa Čehić 7.A   X    
Neža Lemut 7.A   X    
Mateja Lavrenčič 7.A     X  
Ema Klančnik 7.A   X    
Ema Guštin 7.A     X  
Metod Ferjančič 7.A     X  
Katarina Fajdiga 7.A     X  
Julija Petrič 7.A   X    
Manja Praček 7.A     X  
Domen Žorž 7.A   X    
           
Zoja Petrič 8.A     X  
Jerneja Trošt 8.A     X  
Veronika Tomažič 8.B   X    
Jan Franc Kopatin 8.A   X    
Polona Premrl 8.B   X    
Lea Fabjan 8.B     X  
Favstina Krečič 8.A     X  
Ana Fajdiga 8.B     X  
Mojca Ferjančič 8.B   X    
Lucija Trošt 8.A X      
           
Ana Poljšak 9.a     X  
Natalija Petrič 9.a     X  
Hana Furlan 9.a   X    
Eva Ivana Fabčič 9.a     X  

Vodja tekmovanja: Veronika Gomizelj

Ostali mentorji: Sonja Simonič Puc, Dora Černigoj Makovec, Katja Kobal

 

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX
V mesecu marcu 2018 je za angleško bralno značko tekmovalo 144 učencev, 78 iz četrtega in 66 iz petega razreda.

V četrtem razredu je 28 učencev prejelo zlato priznanje, 38 srebrno priznanje, 12 pa priznanje za sodelovanje.

Prejemniki zlatega priznanja so:

1          Sara Jež                                  4.Podnanos

2          Sara Kopatin                         4.Podnanos

3          Sebastjan Jermol                  4.b Vipava

4          Rok Premrl                             4.Vrhpolje

5          Vid Semenič                           4.Podnanos

6          Vid Lavrenčič                         4.Vrhpolje

7          Mojca Tomažič                      4.Vrhpolje

8          Urban Žorž                            4.Goče

9          Anej Jereb                              4.b Vipava

10       Lan Jović                                4.b Vipava

11       Ela Valič                                 4.b Vipava

12       Jakob Kete                             4.b Vipava

13       Vanesa Gregorc                    4.Podnanos

14       Ian Laharnar                          4.a Vipava

15       Sebastian Lampe                  4.a Vipava

16       Lili Žagar                                4.a Vipava

17       Ana Krašna                            4.Vrhpolje

18       Eli Kalc                                    4.a Vipava

19       Ana Leban                              4.a Vipava

20       Luka Rodman                        4.a Vipava

21       Jakob Strilič                           4.a Vipava

22       Manca Petrič                         4.a Vipava

23       Jure Nabergoj                        4.Podnanos

24       Urška Fajdiga                        4.a Vipava

25       Iris Kovač                               4.Vrhpolje

26       Eva Furlan                              4.b Vipava

27       Tilen Močnik                         4.b Vipava

28       Pia Jović                                 4.b Vipava

V petem razredu je zlato priznanje prejelo 21 učencev, 28 srebrno priznanje, 17 pa priznanje za sodelovanje.

Prejemniki zlatega priznanja so:

1          Laura  Fabjan                        5.b Vipava

2          Nejc Koren                            5.b Vipava

3          Nina Furlan L                        5.Podnanos

4          Barbara Ferjančič                 5.Vrhpolje

5          Lena Lavrenčič                      5.Vrhpolje

6          Anej Bodiroža                       5.b Vipava

7          Anja Natlačen                       5.Vrhpolje

8          Saša    Tomić                         5.a Vipava

9          Žiga     Marc                           5.a Vipava

10       Lucija  Krečič                         5.b Vipava

11       Lea Škrlj                                 5.Vrhpolje

12       Matej Vovk                           5.Goče

13       Urška  Žigon                           5.b Vipava

14       Sara Fajdiga                           5.b Vipava

15       Nina Furlan P                         5.Podnanos

16       Petra Fajdiga                         5.Goče

17       Rok Sorč                                 5.Podnanos

18       Izidor  Cvek                            5.Podnanos

19       Dajla Alekić                            5.a Vipava

20       Vesna Grohar                        5.a Vipava

21       Ivana Tomažič                       5.b Vipava

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo.

Mentorice ABZ: Dora Černigoj Makovec, Veronika Gomizelj, Katja Kobal in Sonja Simonič Puc

xdadX
xdadX
xdadX
xdadX

DATUM TEKMOVANJA: 6.4.2018
KRAJ TEKMOVANJA: OŠ Danila Lokarja Ajdovščina
NIVO Področno
PREVOZ: relacija Vipava – Ajdovščina

 

SEZNAM UČENCEV IN DOSEŽKI: (navedite vse sodelujoče učence in označite, če so dosegli kakšno priznanje)

IME IN PRIIMEK ODDELEK bronasto srebrno zlato opomba
Andrej Malik 6.b Izdelava izdelka iz papirja, mentor Neli Markočič
Matic Tomažič 8.a X izdelava izdelka iz lesa, mentor Katarina Koren
Tine Nabergoj 8.a X izdelava izdelka iz lesa, mentor Katarina Koren

 

Mentorji tekmovanja: Neli Markočič, Katarina Koren

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)