041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Akvatlon

Jun 1, 2017

Športni park Police in zimski bazen, Ajdovščina

ORGANIZATOR: TRIATLONSKA ZVEZA SLOVENIJE in ZAVOD ZA ŠPORT PLANICA  v sodelovanju s Triatlon klubom Ajdovščina

Zadnji torek v maju nikakor ni bil eden od bolj zaspanih. Že od zgodnjih jutranjih ur so organizatorji pripravljali vse mogoče zadeve. V Ajdovščini je bilo namreč na sporedu 4. Področno tekmovanje v akvatlonu za OŠ in SŠ. Tovrstni izziv je privabil 139 učencev in učenk iz 11 osnovnih šol in 6 dijakov. V tekmovanje smo vključili tudi mladino s posebnimi potrebami iz Ciriusa Vipava. Akvatlon je potekal v veselem in sproščenem vzdušju.

Upamo, da se naslednje leto zopet srečamo v še večjem številu. Še prej pa se vidimo na državnem tekmovanju v akvatlonu v Ljubljani.

ekipa Triatlon kluba Ajdovščina

Najbolj iskano

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost