Kontakt

Podaljšano bivanje: 051 656 618
Tajništvo: 05 3664 347, 05 3664 340 mateja.koritnik@os-vipava.si
Ravnateljica: 053664 360, 041 600 023 mojca.pev@os-vipava.si
Pomočnica ravnateljice – Silvija Makovec: 05 3664 341, 041 619 128 silvija.makovec@os-vipava.si
Računovodstvo – Neva Čibej: 05 3664 342 neva.cibej@os-vipava.si
Računovodtstvo –  Irena Božič: 05 3664 362 irena.bozic@os-vipava.si
Svetovalna služba  –  Alenka Čehovin: 05 3664 343 alenka.cehovin@os-vipava.si
Svetovalna služba – Mojca Habič: 05 3664 363 mojca.habic@os-vipava.si
Zbornica: 05 3664 355
Knjižnica: 05 3664 357
Kuhinja: 05 3664 359 ali 031 617 993
Kabinet BIO: 05 3664 345
Kabinet GEO – ZGO: 05 3664 346
Kabinet SLJ: 05 3664 348
Hišnik: 05 3664 350 ali 041 619 126
Kabinet MAT – FIZ: 05 3664 349
Kabinet ZGO: 05 3664 352
Računalnica: 05 3664 353
Kabinet ŠPO: 05 3664 356
Kabinet GO-GUM: 05 3664 364
Kabinet specialne pedagoginje: 041 619 127
Kabinet razrednega pouka: 05 3664 365
Kabinet TJA: 05 3664 367
Podružnica Vrhpolje – zbornica: 05 3664 374
Podružnica Vrhpolje – kuhinja: 05 3664 377
Podružnica Goče: 05 3664 375
Podružnica Podnanos – zbornica: 05 3664 373
Podružnica Podnanos – kuhinja: 05 3664 371

 UČITELJI

Nadja Kompara nadja.kompara@os-vipava.si
Savica Trošt savica.trost@os-vipava.si
Lara Krečič Lara.krecic@os-vipava.si
Tanja Tomažič tanja.tomazic@os-vipava.si
Darija Bajić darija.bajic@os-vipava.si
Marija Mikuž Papež marija.mikuz.papez@os-vipava.si
Nadja Rodman Koradin  nadja.rodman.koradin@os-vipava.si
Laura Raspor laura.raspor@os-vipava.si
Mirjam Goričan Štimec mirjam.gorican.stimec@os-vipava.si
Maja Šapla maja.sapla@os-vipava.si
Nives Vidic nives.vidic@os-vipava.si
Ida Makovec ida.makovec@os-vipava.si
Marija Mavri Koradin marija.mavri.koradin@os-vipava.si
Sonja Simonič Puc sonja.simonic.puc@os-vipava.si
Ana Kobal  ana.kobal@os-vipava.si
Samo Jamšek samo.jamsek@os-vipava.si
Janja Nusdorfer Nedeljković janja.nusdorfer.nedeljkovic@os-vipava.si
Niko Likar niko.likar@os-vipava.si
Katarina Kovačič katarina.kovacic@os-vipava.si
Veronika Gomizelj veronika.gomizelj@os-vipava.si
Dora Černigoj Makovec  dora.makovec@os-vipava.si
Maruška Rojc maruska.rojc@os-vipava.si
Katarina Koren katarina.koren@os-vipava.si
Petra Batagelj petra.batagelj@os-vipava.si
 Neli Markočič  neli.markocic@os-vipava.si
Ivan Ivanov  ivan.ivanov@os-vipava.si
Andrejka Trošt Pižent andrejka.trost.pizent@os-vipava.si
Kristina Lavrenčič kristina.lavrencic@os-vipava.si
Barbara Kodelja Pavlin barbara.kodelja.pavlin@os-vipava.si
Urška Kumar urska.kumar@os-vipava.si
Livija Lango livija.lango@os-vipava.si
Katja Kobal katja.kobal@os-vipava.si
Tina Blažko tina.blazko@os-vipava.si
Boža Pangerc boza.pangerc@os-vipava.si
Maja Funa maja.funa@os-vipava.si
Kristina Kovač kristina.kosovac@os-vipava.si
Mojca Habič mojca.habic@os-vipava.si
Mitja Lavrenčič  mitja.lavrencic@os-vipava.si
Alenka Čehovin alenka.cehovin@os-vipava.si
Petruška Velikonja  petruska.velikonja@os-vipava.si
Gabrijela Kverh Žgur gabrijela.kverh.zgur@os-vipava.si
Andreja Likar Ivanov andreja.likar.ivanov@os-vipava.si
Andreja Jamšek andreja.jamsek@os-vipava.si
Gostimir Marc gostimir.marc@os-vipava.si
Nataša Tomažič natasa.tomazic@os-vipava.si
Elena Kodre Nabergoj elena.kodre.nabergoj@os-vipava.si
Katarina Vitežnik katarina.viteznik@os-vipava.si
Tjaša Kobal tjasa.kobal@os-vipava.si
Lučana Leban lucana.leban@os-vipava.si
Marica Kobal marica.kobal@os-vipava.si
Marija Nabergoj marija.nabergoj@os-vipava.si
Marjana Podobnik marjana.podobnik@os-vipava.si
Mojca Benčina mojca.bencina@os-vipava.si
Mojca Šček mojca.scek@os-vipava.si
Polona Fajdiga polona.fajdiga@os-vipava.si
Polonca Rosa polonca.rosa@os-vipava.si
Robert Krašna robert.krasna@os-vipava.si
Sara Furlan sara.furlan@os-vipava.si
Vesna Žvanut vesna.zvanut@os-vipava.si
Vida Trošt Vidic vida.trost.vidic@os-vipava.si
Marjana Orbanić marjana.orbanic@os-vipava.si
 Urban Štrancar urban.strancar@os-vipava.si
(Skupno 1,049 obiskov, današnjih obiskov 1)