Zaposleni

RAZRED

RAZREDNIK RAZRED RAZREDNIK
1. a NADJA KOMPARA, Lučana Leban 1. b SAVICA TROŠT, Lučana Leban
2. a LARA ŽABAR  2. b TANJA TOMAŽIČ
3. a DARIJA BAJIĆ  3. b MARIJA MIKUŽ PAPEŽ
4. a ANITA HROVATIN 4. b NADJA RODMAN KORADIN
5. a MIRJAM GORIČAN ŠTIMEC  5. b MAJA ŠAPLA
OPB Elena Nabergoj Kodre, Mojca Habič, Kristina Kovač, Maruška Rojc, Marjana Orbanić, Laura Winkler Klanjšček, Tjaša Petrovčič, Kristina Lavrenčič (nadomešča jo Živa Čuk)
TJA v 1. triadi Maja Funa

 

 

ODDELEK

RAZREDNIK SORAZREDNIK
6. a KATARINA KOREN Tea Furlan
6. b IVAN IVANOV Tjaša Peternost
 6.c TINA BEVK Nina Šulenta
7. a NIVES VIDIC Janja Nusdorfer Nedeljković
7. b ANDREJA JAMŠEK Laura Winkler Klanjšček
 8.a SAMO JAMŠEK Kristina Lavrenčič (nadomešča jo Živa Čuk)
8.b ANA KOBAL Barbara Kodelja Pavlin
9. a BOŽA PANGERC Livija Lango
 9. b SONJA SIMONIČ PUC Neli Markočič
Veronika Gomizelj (nadomešča Marina Blagovič)  TJA
Dora Černigoj Makovec TJA
Maruška Rojc TJI
Petra Batagelj ŠPO
Urška Kumar SLJ
Livija Lango SLJ, kjižnica
Kristina Kovač Nemščina, PB
Tina Blažko računalništvo
Lucija Premrl deljene ure LUM
 Mojca Habič ŠSS, PB
Alenka Čehovin psihologinja
Petruška Velikonja specialna pedagoginja
Andreja Gantar (CIRIUS) specialna pedagoginja
Mateja Štor (CIRIUS) specialna pedagoginja
Janja Kozorog (CIRIUS) socialna pedagoginja
Nataša Škrinjar (CIRIUS) socialna pedagoginja
Elizabeta Šapla (CIRIUS) psihologinja
Gabrijela Kverh Žgur (OŠ Kozara) specialna pedagoginja
Martina Curk (OŠ Kozara) logopedinja

 

 

 

PODRUŽNICA

GOČE

1.r – 2.r

Nataša Tomažič, Polona Fajdiga

 3.r

Polonca Virant

4.r – 5.r

Gostimir Marc

 4.r – 5. r GUM

Marija Nabergoj

TJA v 1. triadi

Maja Funa

OPB

Polona Fajdiga, Marija Nabergoj

PODRUŽNICA

PODNANOS

1.r

Vida Trošt Vidic

2.r

Tjaša Kobal

3.r

Anita Čujec (nadomešča Marjano Podobnik)

4.r

Katarina Vitežnik

5.r

Andreja Likar Ivanov

TJA v 1.r

Maja Funa

OPB

Marjana Orbanić, Elena Curk, Vida Trošt Vidic, Lucija Premrl

PODRUŽNICA

VRHPOLJE

1.r

Marica Kobal, Vesna Žvanut

2.r – 3.r

Mojca Šček

4.r, 5.r

Sara Furlan

OPB

Vesna Žvanut, Robert Krašna, Mojca Šček, Andreja Jamšek, Nina Šulenta

 TJA v 1. triadi

Maja Funa

Ločeno poučevanje v kombinaciji

Robert Krašna

Na naši šoli delajo tudi:

  • tajnik VIZ: MATEJA Koritnik
  • knjigovodja: IRENA Božič
  • računovodkinja: NEVA Čibej
  • hišnika: FRANC Ferjančič, IGOR Žorž
  • kuhinja Vipava: ELENA Kuzmin, SENADA Kurtić, BOJANA Čoha, ANDREJKA Kete Kos, ANA Marc, ALENKA Sluga, MARINKA Krapež, PETRA Čebron
  • kuhinja Goče: LUCIJA Vovk
  • kuhinja Podnanos: MARTINA Seražin
  • kuhinja Vrhpolje: CILKA Ipavec
  • čistilke VIPAVA: TATJANA Bizjak, MIRJAM Curk, MARJETKA Ferjančič,  MARIJA Trošt, ANUŠKA Premrl, TADEJA Durn, PETRA Čebron,  NAMKA Zavratnik
  • čistilka VRHPOLJE: VESNA Premrl
  • čistilka GOČE: LUCIJA Volk
  • čistilki PODNANOS: LAURA Furlan, JOŽICA Premrn
(Skupno 1,824 obiskov, današnjih obiskov 15)