041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Mini olimpiada

Sep 7, 2017

V sredo, 6.9.2017, so se učenci od 1. do 4. razreda iz Vipave in podružnic Goče, Podnanos in Vrhpolje udeležili Mini olimpijade v Ajdovščini. To je projekt Slovenske olimpijske akademije, s katerim želijo promovirati šport, športne in olimpijske vrednote, fair play ter pomen gibanja kot zdravega načina življenja.

Na športnem igrišču je bila najprej otvoritev Mini olimpijade z olimpijsko baklo in himno. Nato so se otroci po skupinah razporedili po različnih postajah. Na vsaki postaji so se seznanili z enim od športov. Preizkusili so se v karateju, namiznem tenisu, plesu, nogometu, košarki, rokometu, gimnastiki in drugih športih. Seznanili pa so se tudi s plavanjem, lokostrelstvom, triatlonom, taborništvom in ribolovom.

Aktivni in v športnem duhu so učenci s trenerji in športniki na igrišču preživeli prijetno dopoldne in si pridobili nekaj novih znanj in mogoče odkrili šport zase.

Marjana Orbanić

Najbolj iskano

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost