Tekmovanje v rokometu

Nov 13, 2017

V sredo, 8.11.2017 se je v Športnem centru Police v Ajdovščini odvijalo šolsko medobčinsko tekmovanje v rokometu za starejše učence. Sodelovale so 4 osnovne šole in sicer gostiteljica, OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, OŠ Col, OŠ Dobravlje in OŠ Draga Bajca Vipava. Našo šolo je zastopalo 13 učencev: Miha Fabčič, Patrik Poljšak, Leonardo Jožef Križaj, Danijel Krapež, Žan Božič, Nejc Gorkič, Jan Franc Kopatin, Manuel Mislej, Andraž Premrn, Matic Tomažič, Tomaž Čoha, Tadej Ipavec in Matija Petrič. Vodil jih je Ivan Ivanov. Vipavci, pri katerih nihče ne trenira rokometa, so prikazali borbeno igro in se dokaj enakovredno kosali z nasprotniki. Na koncu so bili s prikazano igro kljub trem porazom zadovoljni, saj so se potrudili po najboljših močeh.

Ivan Ivanov