041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Ustvarjalne delavnice in šolski sejem v Podnanosu

Dec 4, 2017

Praznični mesec december smo na podružnični šoli v Podnanosu tudi letos obogatili in popestrili z ustvarjalnimi delavnicami in prednovoletnim šolskim sejmom. Na sredinih ustvarjalnih delavnicah so se nam pridružili otroci s starši ali starimi starši, ki so želeli popoldne preživeti v naši družbi in z nami ustvarjati. Skupaj smo potiskali nakupovalne vrečke iz blaga, izdelovali adventne venčke in ikebane, krasili novoletne okraske in tako izdelali krasne in uporabne izdelke, ki smo jih naslednji dan ponudili na šolskem sejmu. Svoje domače izdelke pa sta ponudili tudi dve ustvarjalni mamici, za kar se jima iskreno zahvaljujemo. Tudi letos je bil sejem dobro obiskan in lepo sprejet med domačini. Petošolci, katerim je vsako leto zaupana pomembna naloga – prodaja, so obiskovalcem ponosno predstavljali in ponujali izdelke ter sprejemali njihove prostovoljne prispevke. Z obiskom in nakupom izdelkov ste podprli naše delo in podružnično šolo za kar se vam najlepše zahvaljujemo in se veselimo ponovnega snidenja čez leto dni.


Marjana Podobnik

Najbolj iskano

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost