041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Učenke naše šole so postale državne prvakinje v tekmovanju Mladina in gore

Jan 22, 2018

V soboto 20. 1. 2018 je v Trzinu potekalo 29. državno tekmovanje Mladina in gore. Na tekmovanju je tekmovalo 20 osnovnošolskih in 19 srednje šolskih ekip. Osnovnošolska ekipa z imenom Fosili v sestavi Hana Furlan, Jerneja Trošt, Eva Ivana Fabčič in Lucija Trošt se je uvrstila v finalni del kot četrta, v finalu pa so punce pokazale vse svoje znanje, premagale ostalo konkurenco in zasluženo zmagale. S takim znanjem so presenetile tako mentorici kot tudi vse navzoče v dvorani. Učenke sta na tekmovanje pripravljali Anita Trošt in Ernestina Frelih.

Iskrene čestitke Hani, Jerneji, Evi Ivani in Luciji za osvojen naslov državnih prvakinj. K osvojenemu naslovu sta pripomogli tudi mentorici Anita in Ernestita. Čestitke tudi njima.

Mojca Pev, ravnateljica

Najbolj iskano

(Skupno 357 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost