041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Volitve v Darilandiji

Jan 3, 2018

Le kaj je to? Volitve so volitve, Darilandija je dežela daril. Volitve pa zato, ker se Miklavž, Božiček in Dedek Mraz niso mogli dogovoriti, kateri in kdaj bo obdaroval otroke. No, izid volitev poznate. Obdarujejo kar vsi, vsak na svoj dan, v decembru.

Volitve v Darilandiji je naslov dramske igre, ki so jo učenci 5.A zaigrali najprej svojim staršem, potem pa tudi vsem učencem od 1. do 5. razreda in seveda tudi otrokom iz vrtca. Besedilo igre je napisala učenka 8. razreda Jerneja Trošt. Igralci, tehniki, glasbeniki in tonski mojstri ter mojstri luči so bili pa učenci 5.a.

Z dramsko igro iz zasnežene dežele so priklicali zimo v šolo, čar pravljičnosti in čarobnosti, kot je dejala ena izmed mamic: »Za trenutek smo lahko pogledali na svet skozi otroške oči. In bilo je lepo«.

Mirjam Goričan Štimec

Najbolj iskano

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost