Primorsko šolsko prvenstvo v veleslalomu 2017/18

Feb 27, 2018

V petek, 16.2.2018, je na Smučarskem središču Cerkno , potekalo šolsko prvenstvo v veleslalomu za področja Goriške,  Notranjske in Obale.
Na tekmovanju se je v lepih vremenskih razmerah pomerilo 126 tekmovalcev iz 20 -ih šol,  v kategorijah starejši nekategorizirani / kategorizirani učenci in učenke letnik 2003/04 in mlajši nekategorizirani/ kategorizirani mlajši učenci /ke letnik 2005/06.

Našo šolo so zastopali štirje učenci in sicer:

Rok Kopatin, ki je med mlajšimi / nekategoriziranimi dečki zmagal – 1.mesto
Tristan Semenič, ki je po nekaj smučarskih treningih nastopil v skupini kategoriziranih /majših dečkov zasedel 22.mesto
Manuel Mislej je zasedel 5. mesto, Jan Franc Kopatin pa 21. mesto med sarejšimi nekategoriziranimi dečki.

Vsem tekmovalcem, posebaj pa Roku, čestitamo  za dosežen uspeh in vzoren odnos do tekmovanja.
Veseli nas, da smo z zagnanostjo učencev in podporo ga. ravnateljice, lahko po dolgih letih, našo šolo zastopali tudi v alpskem smučanju.

Naše vtise smo ujeli v nekaj fotografij.

Za aktiv Športa Petra Batagelj