041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Šolsko tekmovanje iz Vesele šole

Mar 21, 2018

Ste vedeli, da je dal idejo za poštno znamko Slovenec? Poznate vrednost vašega denarja? Veste, da so jetra tudi del prebavne poti? Vse to in še več so spoznavali letošnji veselošolci. Na naši šoli že vrsto let poteka tudi tekmovanje iz Vesele šole. Vsebine, ki jih učenci prebirajo kot prilogo priljubljenega mladinskega mesečnika Pil, zelo poskrbijo, da na zabaven način učenci v različnih starostnih kategorijah spoznavajo več, kot je v učbeniku. S tem znanjem lahko osvojijo veliko lepih nagrad, predvsem pa lahko sodelujejo na šolskem in (najboljši) na državnem tekmovanju.

Veselošolske vsebine je letos prebiralo sedem naših učencev, kar štirje so dobili bronasto priznanje –

4.a razred – Eli Kalc,

5.b razred – Ivana Tomažič,

5.b razred – Laura Fabjan in

8.b razred – Lea Fabjan.

Na državno tekmovanje so se uvrstile vse štiri najboljše.

Letošnje državno tekmovanje za območje severne primorske je organizirano na naši šoli. Potekalo bo 11.4.2018 v popoldanskem času. Veseli smo, da bomo lahko gostili najbistrejše, najumnejše in najstrumnejše mlade primorce.

Našim tekmovalcem čestitamo in jim želimo na državnem tekmovanju čim boljšo uvrstitev.

Nadja Rodman Koradin

 

Najbolj iskano

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost