041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

English in Action

Maj 9, 2018

Na Osnovni šoli Draga Bajca v Vipavi bo od 27. avgusta do 31. avgusta 2018 ponovno potekal enotedenski intenzivni tečaj angleškega jezika, ki ga bo izvedla angleška organizacija English in Action s sedežem v Canterburyju v Veliki Britaniji.

Tečaj je namenjen otrokom od 1. do 9. razreda. Poučevali jih bodo usposobljeni učitelji – materni govorci angleškega jezika, ki bodo prišli iz Velike Britanije.

Delo bo intenzivno – 6 šolskih ur dnevno, za 1. triado po 3 šolske ure dnevno (ena skupina prve tri ure, druga skupina naslednje tri ure). Polni tečaj traja od ponedeljka do petka, od 8.00, do 13.20.

V skupini bo od 10 do 15 otrok. Sodelovali bodo v zabavnih in poučnih aktivnostih, kvizih, predstavitvah, projektnem delu in gledališki igri. Delovni zvezek, mapo in pisalo bodo učenci dobili ob začetku tečaja

Tečaj bodo zaključili s končnim nastopom – starši boste vabljeni k ogledu nastopa vašega otroka, ki bo prepeval, pripovedoval in igral v angleškem jeziku. Vsak otrok bo ob zaključku tečaja prejel priznanje.

Otroci bodo po tečaju govorili bolj tekoče, samozavestno in bodo bolj motivirani za pogovore v angleškem jeziku. Tečaj bo prilagojen znanju in starosti otrok.

Več informacij si lahko pogledate tukaj.

Sonja Simonič Puc

 

Najbolj iskano

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost