041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Turnir v Rakeku

Maj 29, 2018

V petek smo bili povabljeni na 7. tadicionalni nogometni turnir v Rakeku. Udeležilo se ga je 8 ekip, ki so bile razdeljene v 2 skupini po 4. Naša ekipa, JAN FRANC KOPATIN, ROK KOPATIN, ANŽE FURLAN, PATRIK POLJŠAK, IMRAN BEŠIĆ, SVIT PANIČ NARDIN, ŽAN LUKA POLJŠAK, MIHA FABČIČ IN DANIJEL KRAPEŽ, je v svoji skupini zasedla prvo mesto( 2 zmagi… 1-0 proti 0Š MILOJKE ŠTRUKELJ in 3-1 poti CERKNICI in en poraz proti Postojni ) in se uvrstila v veliki finale, kjer smo igrali proti zmagovalcu iz druge skupine OŠ FRANA ERJAVCA. V finalu smo se proti favoriziranemu nasprotniku odlično zoperstavili in iztržili rezultat 0:0. Odločitev o zmagovalcu je padla iz najstrožjih kazni – penalov, kjer so bili Goričani srečnejši. Danijel Krapež iz naše ekipe je bil razglašen za najboljšega vratarja turnirja.Iz turnirja smo se vrnili z lepim pokalom in priznanjem za doseženo drugo mesto.

Mitja Lavreničič

Najbolj iskano

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost