041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Predstavitev poklicev v Vipavi njeni okolici

Jun 6, 2018

Za učence osmih razredov je bil v petek, 25. 5. 2018, organiziran tehniški dan.
V uvodnem delu jim je direktorica Brigita HABJAN ŠTOLFA predstavila delo ROD Ajdovščina, predstavnik Obrtne podjetne zbornice Ajdovščina g. Marko Rondič je pripravil kratko predstavitev o podjetništvu v lokalnem okolju in potrebah gospodarstva.
Sledil je ogled podjetij. Obiskali smo: Univerzo v Novi Gorici, Visoko šolo za vinarstvo in vinogradništvo; Ekolat d.o.o.; Janez d.o.o.; Veterinarsko bolnica Vipava (Princes); Cirius; Pristan d.o.o.; Zasebno zobno ordinacijo Jereb Andrej s.p..; Damjan Ženko s.p.; Enoop d.o.o.; Avto Ukmar Igor Ukmar s.p.; Modul d.o.o.; Cvetličarno Jasmin Zlatica Starc s.p.; MG GYM Miha Golob s. p.; Klet Vipava 1894 d.o.o; Primorsko hranilnico Vipava d. d.; Frizerski salon Ella, Janja Furlan s.p.

Zahvaljujemo se Razvojni agenciji ROD Ajdovščina, ki je tehniški dan organizirala, koordinatoricam projektov: mag. Andreji Vister, Patriciji Štor, Meliti Mavrič in Tjaši Gulje za izvedbo delavnice in koordinacijo s podjetji.
Preživeli smo zanimiv dan, spoznali veliko poklicev in podjetij in ordinacij, kjer so nas prijazno sprejeli.

Boža Pangerc

Najbolj iskano

(Skupno 483 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost