Svetovni dan hoje

Okt 8, 2018

Spoštovani.

Hoja kot osnovna oblika gibanja in preprostega načina vadbe spada med razbremenilne dejavnosti. Ker opažamo, da si včasih vzamemo premalo časa za tovrstno dejavnost, smo se na naši šoli odločili, da ta dan obeležimo z 20-30 minutno aktivnostjo pred pričetkom pouka.

V ponedeljek, 15. oktobra 2018, vas vabimo, da se nam pridružite na jutranjem pohodu ob 7.30 uri. Lažja pot nas bo vodila v smeri Gradišča nad Vipavo in bo predvidoma trajal 25 minut, nato se vrnemo v šolo.

S pohodom želimo obeležiti dve pomembni vsebini:

• 15. oktober, ko praznujemo svetovni dan hoje in
  • nacionalni projekt Simbioza Giba – Gibanje je življenje in življenje je gibanje.

V želji, da bi vzpodbudili gibanje in hojo pri vseh generacijah, na pohod vabimo učence, starše, stare starše, učitelje in ostale krajane Vipave.

Zborno mesto je ob 7.20 uri na igrišču ob šoli. S hojo bomo pričeli ob 7.30 uri in se pred šolo vrnili do 7.55 ure.

V upanju, da se nam na pohodu pridružite, vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica:

Mojca Pev, mag. mat.