041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

TEDEN OTROKA V PODNANOSU

Okt 8, 2018

Teden otroka smo z različnimi zabavnimi in pestrimi dejavnostmi obeležili tudi tretješolci v Podnanosu. Letošnji teden je potekal pod naslovom »Prosti čas«. O preživljanju prostega časa smo se pogovarjali, nekaj zabavnih prostočasnih aktivnosti pa smo vključili tudi v pouk. Prebirali smo različne pravljice in pesmi, se pri športu zabavali z gibalnimi igrami ter plesom. Poleg dveh domačih ljudskih plesov smo spoznali in se naučili tudi ljudsko pesem in ples iz Tajvana. Četrtkov pouk smo najprej začeli z angleščino, pri kateri smo imeli dve novi učiteljici – devetošolki (projekt Učenec – učitelj), nadaljevali pa smo ga s prosto uro, ko smo lahko predstavili svoje najljubše igrače in se z njimi tudi igrali. Ob igri smo razvijali naše socialne veščine, se igrali skupaj s sošolci, si posojali igrače, skupaj sodelovali ter bili prijazni in strpni drug do drugega. Učiteljica pa nas je razveselila tudi z dvema dnevoma brez domače naloge. Za nami je lep in zabaven teden, naj bo takih čim več.

Marjana Podobnik

Najbolj iskano

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost