041 619 125 info@os-vipava.si
december 2022
PTSČPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Nov   Jan »

Arhivi

Tekmovanje iz znanja logike

Okt 15, 2018

Na šolskem tekmovanju iz znanja iz logike (27.9.2018) je tekmovalo 135 učencev. Bronasto priznanje so prejeli:
1. Jon Fabčič 2. razred
2. Angelika Fabčič 2. razred
3. Pia Suša 3. razred
4. Lucija Fabčič 3. razred
5. Manica Fabčič 3. razred
6. Vita Furlan 3. razred
7. Lucija Kete 3. razred
8. Anej Slokar Kovačević 3. razred
9. Vita Margon 3. razred
10. Mila Plesničar 3. razred
11. Doroteja Rehar 3. razred
12. Nika Plešnar 3. razred
13. Jernej Ferjančič 3. razred
14. Januš Furlan 3. razred
15. Jure Petrič 3. razred
16. Vitan Lunder 3. razred
17. Sara Dolenc 3. razred
18. Neli Žgur 3. razred
19. Jakob Vidrih 3. razred
20. Oskar Žgavc 4. razred
21. Neža Jež 4. razred
22. Matevž Kodelja 4. razred
23. Eva Uršič 4. razred
24. Monika Kete 4. razred
25. Hana Vovk 4. razred
26. Lisa Marolt 4. razred
27. Mei Lulik 4. razred
28. Luka Rodman 5. razred
29. Lena Jerončič 5. razred
30. Eli Kalc 5. razred
31. Jakob Kete 5. razred
32. Sara Kopatin 5. razred
33. Eva Furlan 5. razred
34. Dan Skočaj 5. razred
35. Rok Premrl 5. razred
36. Izak Margon 5. razred
37. Anej Jereb 5. razred
38. Beti Potrata 5. razred
39. Anja Čoha 5. razred
40. Eli Lavrenčič 5. razred
41. Ela Valič 5. razred
42. Sara Jež 5. razred
43. Benjamina Furlan 5. razred
44. Hana Plešnar 5. razred
45. Vid Semenič 5. razred
46. Matic Lozej 5. razred
1. Blaž Premrl 6. razred
2. Isa Valič 6. razred
3. Ivana Tomažič 6. razred
4. Klemen Semenič 6. razred
5. Anja Kariž 6. razred
6. Nina Furlan 6. razred
7. Maruša Štimec 7. razred DRŽAVNO
8. Petra Vdovč 7. razred
9. Maša Sorta 7. razred
10. Anika Furlan 7. razred
11. Rok Kopatin 7. razred
12. Kaja Simonič 7. razred
13. Vida Furlan 7. razred
14. Julija Petrič 8. razred DRŽAVNO
15. Jan Žgur 8. razred
16. Neža Lemut 8. razred
17. Vid Uršič 8. razred
18. Manja Praček 8. razred
19. Ema Klančnik 8. razred
20. Lea Fabjan 9. razred DRŽAVNO
21. Ana Fajdiga 9. razred DRŽAVNO
22. Favstina Krečič 9. razred DRŽAVNO
23. Julija Kovač 9. razred DRŽAVNO
24. Tina Skočaj 9. razred
25. Polona Premrl 9. razred
26. Andraž Premrn 9. razred
27. Manuel Mislej 9. razred
Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 20.10.2018 na Mostu na Soči se je uvrstilo 6 učenk.

Janja Nusdorfer Nedeljkovič

Najbolj iskano

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost