041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

NARAVOSLOVNI DAN ZDRAVJE

Nov 19, 2018

Na podružnici Vrhpolje smo imeli v četrtek, 15.11.2018 naravoslovni dan na temo »Zdravje«. V goste smo povabili višjo medicinsko sestro Špelo, ki nas je seznanila z vsebinami zdravega načina življenje. V nadaljevanju smo delali po skupinah tako, da smo oblikovali različne plakate. Na njih smo predstavili različne vrste sadja in zelenjave, njuno predelavo, zapisovali smo zdrave jedilnike ter se seznanili z različnimi čaji in začimbami. Po končanem skupinskem delu je sledilo poročanje po skupinah ter vrednotenje dela. Plakate smo obesili v jedilnico, da se o vsebini, ki je na njih, lahko poučijo še ostali učenci naše šole. Ko je bili delo v celoti opravljeno, smo si privoščili še sprehod v naravo. Tako je bil dan še posebej »zdravo« obarvan.

Učenci 4. in 5.r Vrhpolje z učiteljico Saro

Najbolj iskano

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost