041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Pohvala in čestitka za Evropsko tržnico

Nov 6, 2018

Spoštovani učitelji in učenci,
hvala vam za prispevek ob evropskem dnevu jezikov. Imeli ste res raznojezično in raznokulturno obarvane delavnice, v kateri so bili vključeni vsi učenci. Všeč mi je tudi to, da so bili učenci aktivni, da so bile delavnice pestre, da je lahko vsak učenec našel kaj zase, da se je vsebina navezovala na vsebino rednega pouka, da ste povabili gostje ter da ste dogajanje tako lepo dokumentirali in objavili. Z razlogom ste v projektu JeŠt kot vzorna raznojezična šola.
Čestitam učiteljem in učencem!
Prispevek je objavljen na https://www.zrss.si/evropski-dan-jezikov/?lnk=izkusnje2018
Z lepimi pozdravi,

dr. Liljana Kač
Zavod RS za šolstvo

Najbolj iskano

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost