041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

PREVERJANJE ZNANJA PLAVANJA ZA UČENCE 6.RAZREDOV

Nov 27, 2018

V ponedeljek, 26.11.2018 smo z učenci 6. razreda, izvedli preverjanje znanja plavanja, na bazenu ŠC Police, v Ajdovščini.  Z letošnjim šolskim letom, so nekoliko spremenjena pravila za ocenjevanje znanja plavanja,  v okviru projekta Naučimo se plavati. Nova merila so dostopna , na spletni strani: http//www.sportmladih.net/programi_som/naučimo_se-plavati/nsp_E

Po teh merilih so se naši šestošolci odlično odrezali, saj so osvojili, kar 7 zlatih, 7 srebrnih in 38 bronastih delfinov, od 55 učencev , ki so bili preverjeni. Prav vsi učenci pa so dokazali, da so plavalci in so se na plavalnem tečaju ter v šoli v naravi naučili odlično plavati.

Tudi v prihodnje si želimo, da bi z plavalno znanje prinašalo zdravo, razvedrilno in aktivno vsebino preživljanja prostega časa.

Učitelji ŠPORTA

Najbolj iskano

(Skupno 296 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost