041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

ROZAMUNDINE ČAROVNIJE V KULTURNEM DOMU V VIPAVI

Nov 8, 2018

V torek, 6. 11., smo si učenci nižjih razredov ogledali zelo poučno glasbeno predstavo, v kateri sta nastopili Damjana Golavšček in Mirjam Gravnar. Navdušili sta nas z odličnim petjem, čarovniškimi triki, kostumi in zelo domiselno sceno. Glavno sporočilo predstave pa je bilo, naj združimo moči za ohranitev narave.

Učenci 4. a razreda so napisali svoja mnenja.

Anže Tomažič

Ta predstava je bila zelo smešna. V njej sta igrali čarovnica Rozamunda in mačka Maca.

Jan Vidrih

Rozamunda je rada telovadila, rada je jedla zdravo hrano in rada je imela, da je njena hiša zmeraj čista in pospravljena. Vsako jutro se je umila v čarobnem potoku. Nekega dne so v njen potok pritekle kemikalije.

Pika Sardoč

Rozamunda je rada telovadila, ker je hotela biti močna in zdrava. Imela je leno mačko. Mačka je bila debela in zaspana.

Vita Vidrih

Rozamunda je zelo rada športala. Zaradi onesnažene vode v potoku je dobila pike po obrazu. V sosednji tovarni so govorili, da delajo naravna škropiva , čeprav so izdelovali strupena. Naš planet je preveč zasmeten. Plastika in čistila ga preveč onesnažujejo. Zato tudi živali umirajo.

Hvala občini Vipava, ki nam je omogočila ogled izvrstne predstave.

Damjana Černigoj

Najbolj iskano

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost