041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Sejem Narava zdravje

Dec 6, 2018

Letošnji sejem Narava-zdravje nas je preko slogana Živimo vitalno! pozival k zdravemu življenjskemu slogu. Ni namreč pomembno le, kaj jemo, ampak tudi kako bivamo, skrbimo za svojo celostno kondicijo, kakšen je naš odnos do okolja ter kako uporabljamo vire in energijo.
Učenci so okušali proteinske napitke, ploščice, vit. min. sokove, dietetične izdelke, kuhano maslo (kravje, ovčje, kozje) z različnimi dodatki… Veliko veselja so prinesla kolesa sreča z dobitki kot so jabolka, knjižice z recepti, vrečke s proteini in druge malenkosti. Raziskali so tudi predel namenjen zdravju, gibanju in okolju ter se zmasirali in razgibali.
Ker je večina učencev pridobila nagradno vstopnico za EU hišo, smo se pred koncem odločili za kratek obisk, saj je bila tik ob Gospodarskem razstavišču.
Raznolika skupina 26 učencev, od 6 do 9. razreda, se je v petkovem popoldnevu uspela povezati, sodelovati in lepo imeti.


Barbara Kodelja Pavlin

Najbolj iskano

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost