041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Čistilna akcija v okolici šole v Vipavi

Mar 19, 2019

V Vipavi učenci pogosto telovadijo in se igrajo na igrišču nasproti šole. Nekateri učenci od 1. do 5. razreda obiskujejo podaljšano bivanje in v šoli ostanejo vse do 15.45 ure  Na igrišču jim čas do odhoda domov, hitreje mineva med igro košarke, nogometa, risanjem s kredo, lovljenjem, igro v pesku…

Občina Vipava v soboto, 16. 3. 2019, organizira čistilno akcijo. Na šoli smo jo učitelji PB organizirali že v petek, 15. marca in ob 14.30 uri z učenci od 1. do 5.razreda pregledali igrišče ter pobrali smeti. V veselje vseh je bilo smeti malo.

Ugotovili smo, da je čista okolica prijetnejša za igro in druženje in bomo tudi v bodoče skrbeli, da v naravo ne bomo metali smeti.

Foto: Mojca Habič

Učitelji PB

Najbolj iskano

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost