041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

London – 4. dan

Mar 18, 2019

17.3.2019 – Zjutraj smo si šli ogledat menjavo kraljeve straže pri Buckhimgamski palači. Nato smo se sprehodili po James’s Parku do opatije, Big Bena, konjušnice in z razdalje smo si ogledali hišo premierke in finančnega ministra. Videli smo tudi povorko na Trafalgar Squaru ob dnevu Sv. Patrika ter si na Leincester Squaru privoščili kosilo. Po kosilu smo se odšli do Picadilly Circusa in China Towna. Po poti do London Eye-a pa nas je ujela sodra in vsi smo bili premočeni,na srečo pa so padavine hitro ponehale in tudi obiskovalci London Eye-a so imeli čudovit pogled na London. Učenci, ki pa se za London Eye nismo odločili, smo imeli prosto za nakup spominkov ali ogledovanje mesta. Ko so ostali učenci prišli z London Eye-a smo se odpeljali do Saint Paul’s Cathedral, naprej pa čez Millenium Bridge-a do the Globe-a in gledaliske preoblačilnice (tudi najstarejše pivnice v Londonu). Ogledali smo si tudi stari zapor, v katerem je zdaj muzej, nato pa še the Tower of London in Tower Bridge. Sledila je večerja na Leincester Squaru in odhod v hotel.


Irena Nedeljkovič

Najbolj iskano

(Skupno 264 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost