041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

7. c – DRUGI DAN V KRANJSKI GORI

Sep 27, 2019

Naš drugi dan v Kranjski Gori se je začel s težko pričakovanim lokostrelstvom. Zbrali smo se na s soncem obsijanem travniku in se najprej naučili rokovanja z lokom in puščicami.  Tekma, ki je sledila, je bila tako napeta, da bi lahko tišino rezal z nožem.

Čudovit dan nas je po kosilu kar vabil v naravo.  Kako naj bo naše preživljanje časa v tam varno, smo se naučili na poti, ki nas je peljala po gozdovih okrog Kranjske Gore. Ker so nas sončni žarki tako lepo greli, smo si na koncu poti privoščili še slasten sladoled.

Večer je potekal v navijaškem vzdušju. Brez ogleda polfinalne tekme v odbojki seveda ni šlo.

Danes smo se spet zbudili v sončno jutro. Čaka nas veslanje po jezeru Jasna, ki se ga vsi zelo veselimo.

Lepo vas pozdravljamo.

Urška Kumar

Najbolj iskano

(Skupno 245 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost