Nagradni natečaj za najbolj športno šolo

Sep 24, 2019

V ponedeljek, 23.9.2019 je bila na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport slavnostna podelitev priznanj najbolj športnim vrtcem, osnovnim ter srednjim šolam v šolskem letu 2018/2019.

Zavod za šport RS Planica vsako leto razpiše nagradni natečaj za najbolj športne šole v Sloveniji. Na natečaju lahko sodelujejo vsi vrtci ter osnovne in srednje šole v Sloveniji. Merilo za čim boljšo uvrstitev je vrsta in število športnih programov (Zlati sonček, Krpan, Naučimo se plavati ter ostale množične prireditve), v katerih šole sodelujejo ter uvrstitve v šolskih športnih tekmovanjih.

Naša šola je pridno nabirala točke, skupno število pa je zadoščalo za osvojitev bronastega priznanja za najbolj športno šolo ter s tem tudi nagrade v vrednosti 200 EUR za nakup športne opreme.

Ivan Ivanov