041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

ND o zdravju

Nov 7, 2019

Učenci 4. in 5.r Vrhpolje smo v torek, 5.11. v goste povabili višjo medicinsko sestro Špelo Koron. Četrtošolcem je predavala o zdravi prehrani, petošolcem pa o zasvojenosti in odvisnosti ter o zdravemu načinu življenja. Pripravila nam je zanimive dokumentarne filme ter delovne liste. Ob njih smo se pogovarjali in marsikaj novega izvedeli. Sledilo je delo po skupinah, kjer smo svoje pridobljeno znanje predstavili s plakati, na katere smo lepili sličice, risali in pisali. Skupinsko delo smo drug drugemu predstavili. Za zaključek naravoslovnega dne pa smo šli še v telovadnico, kjer smo se razgibali, saj je gibanje tudi del zdravega načina življenja.

Učenci 4. in 5.r Vrhpolje z učiteljico Saro Furlan

Najbolj iskano

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost