Naše zvezde in zvezdice

Dec 13, 2019

Četrtek, 28. november, je bil dan za našo vsakoletno dobrodelno prireditev Naše zvezde in zvezdice.

Na dobrodelnem sejmu pred prireditvijo zbiramo sredstva za delovanje šolskega sklada.

Tudi letos so izdelke prispevali učenci, starši, stari starši in učitelji.

Tako ste lahko poskusili piškote, palačinke, vaflje, suši, čaj in si izbrali  predpasnike, papirnate darilne vrečke, venčke, stojala za pisala, obešalnike, igrače iz lesa, knjižna kazala in novoletne voščilnice.

Katarina Fajdiga nas je s pesmijo popeljala na naše zvezdno nebo. Nastopili so še Pihalni orkester Vrhpolje, plesalci Plesne šole El1, Špadni fantje in šolski otroški pevski zbori. Osmošolci so letos presenetili kar z dvema dramskima točkama, noč v džungli pa so nam pričarali četrtošolci iz Vipave in z Goč.

Naš osrednji gost je bil Tine Lavrenčič, svetovni prvak v dolgem triatlonu. Vita Lavrenčič mu je pomagala obuditi spomine na leta, ki jih je preživel na naši šoli. Prireditev je povezovala učiteljica Urška Kumar.

Zahvaljujemo se vsem nastopajočim in njihovim mentorjem, da ste obogatili našo prireditev. Hvala tudi vsem, ki ste darovali v šolski sklad.

Isa Valič in Nika Jež, 7. razred