Prireditev za stare starše

Jan 9, 2020

V ponedeljek, 23.12.2019, smo na podružnični šoli v Vrhpolju pripravili kulturno, dobrodelno prireditev za stare starše. Šolska jedilnica je bila mnogo premajhna za vse none in nonote, stare mame in stare očete, dedke in babice, pa še kakšen starš je prišel pogledat, kaj so se letos že naučili njihovi otroci. Učenci so pod vodstvom učiteljic pripravili nekaj hudomušnih deklamacij, šolski zbor pa je ob kitarski spremljavi in spremljavi malih instrumentov, na katere so igrali učenci, zapeli nekaj pesmic. Seveda ni manjkala dramska uprizoritev, v kateri so igralci predstavili Ostržka, mačka Murija in Rdečo kapico. Torej, za vsakega nekaj. Vsi gledalci so bili navdušeni in dobra ura kulturnega programa je hitro minila. Na koncu smo vsem voščili lepe praznike, gledalce pa povabili na čaj in malo vitaminov.